خانه / ورزشی / فوتبال / هشدار تند مجتبی جباری به باشگاه استقلال

هشدار تند مجتبی جباری به باشگاه استقلال

هافبک پیشین تیم فوتبال استقلال تاکید کرد، مسئولان این باشگاه با کنار گذاشتن او اشتباهاتی را که داشته‌اند، تکمیل کردند.

به گزارش تسنیم، مجتبی جباری به دنبال جدایی از تیم فوتبال استقلال ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: مردم دیگر در کیفیت شرایط من با باشگاه استقلال قرار دارند و می‌دانند چه اتفاقاتی رخ داد و چطور مرا از تیم استقلال کنار گذاشتند.

وی با طرح این مدعا که هیچ دلیل قانع‌کننده‌ای برای کنار گذاشتنش از استقلال اعلام نشده است، یادآور شد: در ابتدا گفتند بحث پزشکی بوده است که این موضوع نادرست بود و صحت نداشت. در ادامه مدعی شدند شفر تمایلی به حضور من در تمرینات نداشته است که آقای شفر هم گفت چنین اظهارنظری نکرده است.

هافبک پیشین تیم فوتبال استقلال همچنین با یادآوری اینکه محمد زرندی، مدیر‌رسانه‌ای باشگاه استقلال نیز در جریان این موضوع که شفر هافبک شماره هشت آبی‌پوشان را نمی‌خواسته، قرار نداشته است، ادامه داد: آقای شفر به من گفت که از همان ابتدا به او اعلام شده بود، رحمتی می‌تواند در تمرینات شرکت کند، اما جباری چنین حقی ندارد و کارش تمام است!

جباری که با برنامه تهران ورزشی رادیو تهران گفت‌وگو می‌کرد، همچنین گفت: من برای حل مشکل از فدراسیون فوتبال پیگیر شدم و آنجا اطلاع پیدا کردم که مسئولان باشگاه استقلال مدعی شده‌اند من در تمرینات شرکت نکرده‌ام که اصلاً چنین چیزی صحت ندارد.

وی بیان مواردی چون خودداری‌اش از شرکت در تمرینات استقلال را عدم احترام به شعور مردم دانست و گفت: در برنامه ۹۰ مواردی مطرح شد که همه متوجه شدند من تمایل به شرکت در تمرینات نداشتم یا اینکه مرا از تیم کنار گذاشتند.

هافبک پیشین تیم فوتبال استقلال در ادامه یادآور شد: در جلسه‌ای که به همراه آقای توفیقی‌ (معاون ورزشی باشگاه استقلال) با آقای وثوق‌احمدی (رئیس کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال) داشتیم، قرار شد باشگاه استقلال مستندات خود را برای اینکه من در تمرینات شرکت نکرده‌ام، ارائه کند که چنین اتفاقی رخ نداد.

 

مطلب پیشنهادی

صالحی امیری: از همه توان و ظرفیت جامعه ورزش استفاده می کنم/ تلاشی که کمیته ملی المپیک انجام می دهد مکمل تلاشهای وزارت ورزش خواهد بود

صالحی امیری پس از انتخاب به عنوان رییس کمیته ملی المپیک از وزیر و کیومرث …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *