خانه / اجتماعی / زلزله اى در كار نيست…!!!!

زلزله اى در كار نيست…!!!!

زلزله ای در کار نیست
این هارپ بوده که محلش رو تعیین کردن و هدفشون خسارت دادن به مناطق کرد بوده. هدفشون اینه مدت زیادی وحشت بین مردم بندازن. به زودی هم ثابت میشه به همه که زلزله نبوده…چون آمریکا وقتی هارپ رو ساخت تو اقیانوس ارام امتحانش کرد، خیلی وحشتناکه. فیلمش هم هست. اقیانوس بطور کامل طوفانی میشه.
چند تا کارشناس اروپایی گفتن:
حادثه غرب ایران و عراق به هیچ عنوان زلزله طبیعی نبوده، بلکه پروژه هارپ بوده که معلوم نیست چرا انجامش دادن و با جان و مال اون همه آدم بازی کردن و واقعا حرکتی خلاف جامعه انسانی بوده.
گفتن در تمام طول تاریخ بی سابقه بوده در مناطق کوهستانی زلزله ای با این قدرت(۷٫۳) ریشتری رخ بده، و کرمانشاه اولین باره که اینجوری میشه . و جالب تر از همه اینکه سلیمانیه عراق به هیچ وجه روی گسل قرار نگرفته اما شدت لرزه در اونجا ۷ بوده. نکته ی جالب تر اینکه هیچ زلزله ای بعد از لرزه ، ۱۵۰ تا پس لرزه نداره. و اصلا منطقی و علمی نیست. هیچ پس لرزه و زلزله ای قابل پیش بینی نیست در حالی که ایران قبل هر پس لرزه ساعتش رو اعلام کرده. ایران امار ۱۵۲ پس لرزه را اعلام کرده. این باقی مانده ی گاز هارپ هست که باعث لرزه های پیاپی میشه. که اونو پس لرزه مینامند.
هارپ یک نوع بمب هیدروژنی و گازی است که ابتدا به حالت یک نور پدیدار میشه باعث سر درد و حالت تهوع میشه بعد در منطقه ی برنامه ریزی شده در دل زمین شروع به آزاد شدن گازش میکنه و باعث لرزه های خیلی شدیدی میشه که کاملا شبیه به زلزله هست.
در بعضی از قسمتها افرادی شاهد ترک هایی روی زمین بودن به شعاع ۲ کیلومتر،

۱: نور در آسمان هنگام زلزله، که فیلمش هست
حالت تهوع که اکثر مردم داشتند

۲: پس لرزه های فراوان و غیر طبیعی به تعداد ۱۵۰ تا که در هیچ کجای جهان مشاهده نشده، زیرا تا بحال در نقاط مختلف جهان زلزله اومده ولی ۱۵۰ پس لرزه نداشته. و هیچ نوری در آسمان مشاهده نشده و پیش بینی نشده که کی و چه ساعتی پس لرزه میاید.

۳: وجود شکاف هایی بزرگ در مناطق مختلف

۴: ریزش کوه در اثر زلزله

این موارد حکایت از هارپ دارد، نه زلزله طبیعی

تو رو خدا کپی کنید، ملت بفهمن .

۲A6B1BEE-4F3E-49F7-8A80-0CDA0C03D0CB

صحنه هایی از قدرت نمایی تکنولوژی شیطانی هارپ!سلاحی مخرب برای ایجاد زلزله،طوفان، جلوگیری از حرکت ابرها، خشکسالی،ببین سران کشورها چه جوری با جون انسانها بازی میکنن

مطلب پیشنهادی

بازداشت پدر و مادری که ۱۳ فرزند خود را با زنجیر بسته بودند

پلیس کالیفرنیا یک زوج را به اتهام شکنجه ۱۳ فرزندشان بازداشت و زندانی کرد. زمانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *